Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız 1994 yılında Acarsan Makine olarak Mersin’de faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bugüne dek yurt içinde ve yurt dışında sanayi ve endüstri tesislerine makine ve makine yedek parça imalatlarını gerçekleştirmiştir.

2004 yılında grubunun 2. Firması olan Acar Lazer Mersin’de hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca 2006 yılında Acar Lazer olarak Adana şubesini hizmete sokmuştur.

15 yıllık üretim tecrübesini ve yüksek üretim teknolojisini Türk tarımının gelişmesinde ve ilerlemesinde kullanmak amacıyla 2009 yılında grubunun 3. Firması olan Acarmaksan’ı kurmuştur.

Son olarak grubumuz 2018 yılı itibariyle Öbekistan’ın Semerkand şehrinde bir başka üretim ve montaj endüstrisi kurulumu gerçekleştirmiş ve aynı yıl faaliyete almıştır.

Acarmaksan endüstriyel tesislerde ve damla sulama sistemlerinde kullanılan filtre çeşitlerini ve gerekli diğer ekipmanları ile hidrolik kontrol vana sistemlerinin de üretimlerini gerçekleştirmektedir.

ACRV Filter, Filtermatic, ACRV Valve markaları altında TSE EN ISO 9001:2008 kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

Ürünlerinde üretimini ilk anından başlayarak kullanıcıya ulaşan ana kadar geçen tüm süre içerisinde sorunluluklarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Satış sonrası hizmet konusunda da kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine prensip edinmiştir.

Bölgesinin lideri konumunda olan Acarmaksan, filtre sistemlerinde ilk akla gelen firma olma yolunda sürekli kendini yenileyerek, çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Üretimde ciddiyet ve bilimselliğe önem veren bir firma olan Acarmaksan, geliştirmiş olduğu sistemleri almış olduğu patentlerle koruma altına almıştır.

Mersin-Tarsus organize sanayi bölgesinde 10.000 m2 arazi üzerinde 6000 m2 kapalı alanı bulunmaktadır. Adana’da 400 m2 kapalı ve Semerkand’ da 2.000 m2 kapalı alana kurulu olan tesislerinde  deneyimli teknik elemanlarıyla teknolojinin en son imkanlarını kullanarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektöründe ki ihtiyaç ve eksiklikleri iyi saptamış, gerek kaliteyi teknolojik gelişmelerle destekleyip gerekse Ar-Ge’ye verilen stratejik önem sayesinde hep daha iyiyi hedeflemiştir.


Tarihçemiz


1-Fabrika Dışı Genel Görünüm
about-img-1
about-img-1
about-img-1
about-img-1
about-img-1

Ekibimiz


null
Vahit Acar
Kurucu & Genel Müdür
null
Metehan Ortakarpuz
Dış Ticaret
null
Adil Duman
Satınalma
null
Aziz Özçelikçi
Pazarlama
null

Mehmet ÇAKIR

Üretim
null
Suat Bağlan
Planlama

Markalarımız